راه حل هایی ساده برای همه ی کسب و کارها
دریافت کد فعالسازی
دانلود رایگان
نسخه آزمایشی یا ویدئو معرفی


نرم افزار فاکتور ، برنامه فاکتور ، نرم افزار مالیات ، مالیات بر ارزش افزوده ، فروش محصول با فاکتور ، افزایش فروش با فاکتور ، فاکتور زن ، برنامه حسابداری ساده ، حسابداری ساده ، حسابداری آسان ، قانون نظام صنفی ، صندوق فروش مکانیزه ، صندوق مکانیزه فروش ، نرم افزار صندوق مکانیزه فروش ، نرم افزار صندوق فروش ، برنامه صندوق فروش ، برنامه صندوق فروش مکانیزه ، نرم افزار صندوق فروش مکانیزه نرم افزار مديريت فاکتور قطره نسخه‌ي 2 وضعیت محصول: توقف فروش امتیاز محصول: 6 از 6 ضمانت رضایت خریدار چیست؟
فروش اين نرم افزار متوقف شده و مي توانيد براي استفاده از اين نرم افزار نسخه‌ي سوم نرم افزار مديريت فاکتور قطره را که همه‌ي قابليت‌هاي اين نسخه را نيز داراست تهيه فرماييد.

صفحه‌ي معرفي نسخه‌ي سوم نرم افزار مديريت فاکتور قطرهاين صفحه تنها صفحه ي فروش نرم افزار قطره نيست بلکه با مطالعه مطالب اين صفحه مي توانيد مواردي بياموزيد و در کسب و کارتان به کار گيريد که به فروش شما کمک خواهد کرد پس حتماً اين صفحه را تا پايان مطالعه فرماييد.


چگونه با استفاده از فاکتور تا 28 درصد به فروش بيفزاييم؟

آيا مي‌توانيد دقيقاً همان زماني که نياز به درآمد بيشتر داريد فروشتان را افزايش دهيد؟

آيا شما از قابليت‌هاي شگفت انگيز فاکتور استفاده مي‌کنيد؟


تغييرات اين نسخه قطره نسبت به نسخه قبلي:

·         حتماً‌ براي شما نيز پيش آمده که هنگام تايپ محتويات ستون شرح کالا در فاکتور با کمبود فضا مواجه شده‌ايد که در اين صورت يا مجبور به مختصر کردن شرح مورد نظر هستيد و يا اينکه شرح را در چند سطر تايپ کنيد که هيچ يک از اين موارد راه حل درست نيست ما در نسخه 2 اين مشکل را رفع کرديم. شما مي‌توانيد هر قدر که مايليد براي يک سطر فاکتور شرح بنويسيد.

·         در نسخه جديد شما مي‌توانيد يک فاکتور را به صورت فاکتور فروشگاهي،‌شرکتي و يا حتي به صورت فيش چاپ کنيد. يعني شما با يک نرم‌افزار هم فاکتور شرکتي بزنيد هم فروشگاهي و هم فيش

·         گاهي اوقات پس از چاپ شدن فاکتور متوجه مشکلي در فاکتور مي‌شديم، براي شما هم اتفاق افتاده بود؟ براي حل اين مشکل امکان پيش نمايش قبل از چاپ را به نرم‌افزار افزوده‌ايم.

·         در نرم افزار جديد شما مي‌توانيد ليست کالاهايتان را به همراه قيمت چاپ کنيد. در حقيقت امکان خروجي تعرفه‌ي قيمت کالاهايتان را در اختيار داريد.

·         در نسخه‌ي 2 همه‌ي عناوين موجود در فاکتور حتي متن ستون‌ها قابل تغيير است و شما متن مورد نظر خودتان را در ستون قرار خواهيد داد.

·          در اين نسخه شما مي‌توانيد ليست مشتريان را نيز مشاهده و چاپ کنيد. که امکاني فوق‌العاده جهت بازاريابي و اطلاع رساني است.

·         امکان خروجي تمامي ليست‌ها به Excel براي استفاده در نرم افزار‌هاي ديگر نيز به اين نسخه اضافه شده است.

·         گزارشات متنوع فروش به همراه نمودارهاي زيبا به اين نسخه اضافه شده که مي‌توانيد گزارش فروش ساعتي، روزانه و حتي ماهيانه را به صورت نمودار ميله‌اي دريافت کنيد. گزارش فروش کالاها به صورت نمودار دايره‌اي نيز پيش بيني شده است. همچنين گزارش فروش به يک مشتري خاص به صورت نمودار دايره‌اي نيز در اين نسخه وجود دارد.

·         در اين نسخه مي‌توانيد فاکتورها را به صورت فايل‌هاي تصويري خروجي بگيريد که براي ارسال از طريق فکس و يا ايميل گزينه‌اي حياتي است.
چگونه با استفاده از فاکتور تا 28 درصد به فروش بيفزاييم؟

·         هر شخص با هر ميزان تخصص به راحتي مي تواند با استفاده از قطره فاکتور صادر کند.

·         نه تنها از محيط قطره خسته نخواهيد شد بلکه از کارکردن با آن لذت خواهيد برد.

·         فاکتورهاي قطره نمايي زيبا از کسب و کار شما براي مشتريانتان ترسيم مي کند.

·         قطره با ثبت و دسته بندي دقيق فاکتورها شما را از جستجو براي يافتن فاکتور و يا مشخصات مشتريانتان بي‌نياز مي‌کند.

·         با کمک گزارشات و نمودارهاي قطره به راحتي جمع فاکتورها ، ماليات، حساب‌ها را در اختيار داريد و با يک بررسي چند ثانيه‌اي مي توانيد روند فروش‌تان را از روي نمودار بررسي کنيد.

·         در  قطره نيازي نيست قبل از ثبت و صدور فاکتور کالاها يا مشتريان را ثبت کنيد و مي‌توانيد به راحتي و به سرعت فاکتور صادر کنيد.

 

 

آيا مي‌توانيد دقيقاً همان زماني که نياز به درآمد بيشتر داريد فروشتان را افزايش دهيد؟

·         با صدور فاکتور براي مشتريان مي‌توانيد اطلاعات آن‌ها را جمع آوري کرده و هر زماني که نياز به درآمد بيشتر داريد (مثلاً چک داريد و يا بايد صورتحسابي را پرداخت کنيد) با مشتريان تماس گرفته (از طريق پيامک يا تماس تلفني) و اعلام مي‌کنيد کالاهايي را براي فروش ويژه در نظر گرفته‌ايد با اين روش فروش شما به ميزان قابل توجهي افزايش خواهد داشت.

 

آيا شما از قابليت‌هاي شگفت انگيز فاکتور استفاده مي‌کنيد؟

·         از فاکتورهايتان به عنوان رسانه‌اي براي تبليغاتي موثر اما رايگان استفاده کنيد. با استفاده از قطره مي‌توانيد محصولاتي را که ممکن است مشتري شما آن‌ها را نديده و يا در مورد آن‌ها اطلاعاتي ندارد به مشتري معرفي کرده و از فروش آن‌ها لذت ببريد. همچنين مي‌توانيد در اين فرصت مشتري را با برنامه‌ها، فروش‌هاي ويژه و اخبار کسب و کارتان آشنا کرده و يک اطلاع رساني موثر انجام دهيد.

 

کسب و کار شما آنقدر حساب شده هست که بتوانيد دقيقا مشخص کنيد در چه روزهايي فروش بيشتري داشته ايد؟ يا بيشترين فروش شما مربوط به چه ساعتي از روز است؟

·         با قطره اين کار را به سادگي انجام دهيد با گرفتن گزارش از فاکتورهاي فروش توسط قطره مي توانيد به راحتي از روي نمودار ميزان فروش در روزها، ساعت‌ها و يا حتي ماه‌هاي مختلف را بررسي کنيد.

 

آيا مي‌توانيد به آساني فاکتوري را براي مشتريانتان فکس کرده و يا ايميل کنيد؟

·         با قابليت جديد قطره مي‌توانيد فاکتور را به صورت فايل تصويري ذخيره کرده و در کوتاه‌ترين زمان ممکن حتي بدون پرينت، فاکتور را براي مشتري ارسال کنيد.

 

شما هم براي تکميل اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده ساعت‌ها وقت صرف مي‌کنيد؟ يا دائماً دلهره داريد چنانچه مامورين اداره ماليات به شما مراجعه کنند و مستنداتي براي اطلاعات اظهار نامه بخواهند چه چيزي به آن‌ها ارائه دهيد؟

·         با استفاده از قطره در همه‌ي فاکتورها ماليات محاسبه شده و هنگام پرکردن فرم اظهار نامه کافيست با يک گزارش گيري ساده که حداکثر 20 ثانيه زمان مي‌برد مبلغ ماليات را محاسبه کنيد و هر زمان که مامورين ماليات به شما مراجعه کردند با آرامش کامل ليست فاکتورها را به آن‌ها ارائه دهيد.

حتماً‌ براي شما هم پيش آمده که تصميم بگيريد هر طور شده از اين به بعد براي سامان دادن به حسابهايتان از نرم افزار حسابداري استفاده کنيد با انگيزه کامل به فروشگاه‌هاي فروش نرم‌افزار يا اينترنت مراجعه کرديد و با بررسي مشخصات و تطبيق آن‌ها با نيازهايتان نرم افزاري را انتخاب کرده و خريده‌ايد ولي به دليل پيچيدگي‌هاي موجود در نرم افزار هرگز نتوانسته‌ايد از آن استفاده کنيد.

·         راه اول براي حل اين مشکل اين است که براي آموختن اين نرم افزار‌هاي سخت و پيچيده تلاش کرده و  زمان،‌ انرژي و هزينه اختصاص دهيد. که البته به نظر راه حل مناسبي نمي‌رسد.

·         راه دوم استخدام فردي است بتواند با اين نرم‌افزار‌هاي پيچيده کار کند. که البته آن هم مستلزم صرف هزينه است و مشکلات مربوط به مديريت پرسنل را به همراه دارد البته بايستي اين فرد کسي باشد که به وي اطمينان کامل داريد زيرا حساس ترين بخش کسب و کارتان را به وي محول مي کنيد.

·         اما راه سوم مي‌توانيد  به يک شرکت نرم‌افزاري و يا يک برنامه نويس سفارش توليد يک نرم افزار سفارشي را بدهيد. البته هزينه توليد نرم افزار سفارشي بالاست.  همچنين مراحل توليد يک نرم افزار خصوصاً‌ بخش تست و رفع ايرادات بسيار خسته کننده است.

·         راه چهارم هم اين است که مجدداً‌ به سراغ فروشنده نرم افزار و يا اينترنت رفته، نرم افزار ديگري را خريداري کنيد و مجدداً تمام مراحل بالا را تکرار کنيد.

 

اگر معمولاً فاکتور صادر نمي‌کنيد آيا تا کنون اتفاق افتاده يکي از مشتريان که اتفاقاً خريد خوبي نيز از شما کرده درخواست فاکتور کند؟ در اين زمان چه مي‌کنيد يا بايد سختي صدور فاکتور را تحمل کنيد و يا قيد آن فروش خوب را بزنيد راه حل اين مشکل چيست؟

·         راه اول: به سختي و در حالي که زير لب خودتان و مشتري را سرزنش مي‌کنيده دسته فاکتور کهنه و تاخورده را که احياناً گوشه‌هايي از آن نيز پاره شده از زير وسايل و خرده ريزهاي کشو پيدا مي‌کنيد در حالي که سعي مي‌کنيد دسته فاکتور را از کشو بيرون بياوريد سوزن منگنه مربوط به دسته فاکتور دستتان را زخمي مي‌کند. در اين زمان عصبانيت‌تان دوچندان مي‌شود. کالاهاي مشتري را يک به يک بررسي کرده و در فاکتور يادداشت مي‌کنيد هنگام جمع زدن فاکتور متوجه مي‌شويد. دفعه‌ي قبلي که خريد مشتري را جمع زديد مبلغي متفاوت به دست آورده‌ايد يک بار ديگر بررسي مي‌کنيد و مي‌بينيد کالايي را اشتباها در فاکتور وارد کرده‌ايد و يا در تعداد آن کالا دچار اشتباه شده‌ايد در اين صورت يا بايد از يک برگ فاکتور ديگر استفاده کرده و يا فاکتور قلم خورده به مشتري بدهيد. خب به نظر راه خوب و راحتي نمي‌رسد.

·         راه دوم: کار را به حسابدار محول کرده ايد آخرين مشتري از شما درخواست فاکتور مي‌کند حالا چه بايد کرد نه تنها هزينه‌اي بابت حسابدار پرداخت کرده‌ايد بلکه بايد خودتان فاکتور را صادر کنيد و يا از خير فروش آخر بگذريد.

·         راه سوم: با يکي از همسايگان صحبت کرده‌ايد و قرار است هر زماني که شما فاکتور خواستيد او با نرم افزار اين کار را براي شما انجام دهد. يکي از مشتريانتان از شما فاکتور مي‌خواهد و شما براي دريافت فاکتور به سراغ همسايه مي‌رويد ولي ناگهان به ياد مي‌آوريد وي به مسافرت رفته چاره‌اي نيست اين فروش را هم از دست داديم.

·         راه چهارم:  از نرم افزار حسابداري براي صدور فاکتور استفاده مي‌کنيد. مشتري از شما فاکتور مي‌خواهد وارد نرم افزار شده ابتدا مشخصات مشتري را از وي دريافت کرده و در نرم‌‌افزار ثبت مي‌کنيد. سپس يک‌يک کالاهاي خريداري شده توسط مشتري را وارد مي‌کنيدکه متوجه مي‌شويد يکي از کالاها کالايي است که همين امروز خريداري کرديد و در سيستم ثبت نشده است فاکتور را بسته به قسمت ثبت کالاها وارد مي‌شويد کالا را وارد مي‌کنيد مجدداً براي صدور فاکتور تلاش مي‌کنيد ولي نرم افزار پيام خطاي عدم موجودي کالا در انبار را صادر مي‌کند. مجددا به قسمت ورود به انبار مراجعه مي‌کنيد ورود کالاي مد نظر را از روي فاکتور خريد وارد کرده و بالاخره موفق به ثبت فاکتور مي‌شويد.

 

شما هم دوست داريد مشتريان از ديدن فاکتور شما لذت ببرند و فاکتور‌ شما را به ديگران نشان دهند؟ دوست داريد فاکتوري زيبا و کامپيوتري داشته باشيد که آراستگي کسب و کار شما را نشان دهد؟

·         مي‌توانيد از نرم‌افزار‌هايي مانند Word و يا Excel استفاده کنيد و فاکتوري در اين نرم افزارها طراحي کرده و براي هر فاکتور فايلي مجزا ذخيره کنيد. که لازم به توضيح نيست که اين کار هم زمان قابل توجهي نياز دارد و هم امکان دسترسي مجدد، گزارش گيري و محاسبه را از شما سلب خواهد کرد.

·         راه دوم اين‌که مي‌توانيد از يک حسابدار بخواهيد که فاکتور‌هاي شما را با نرم‌افزارهايي که در اختيار دارد صادر کند. که ناگفته مشخص است که اين کار نيز قابل اجرا نيست چرا که حسابدار هميشه در دسترس نيست که هر زماني مشتري از ما فاکتور خواست از وي بخواهيم فاکتور صادر کند و همچنين مستلزم هزينه‌هايي بالاست.

·         راه سوم کمک خواستن از همسايه‌ها و دوستان است که اين مورد نيز به دليل در دسترس نبودن هميشگي اين افراد عملي به نظر نمي‌رسد. چرا که ما نمي‌توانيم از دوست و يا همسايه‌مان بخواهيم دائم در کسب و کار ما حضور داشته باشد و هر زماني که ما نياز داشتيم براي ما فاکتور صادر کند.

·         راه چهارم استفاده از نرم‌افزارهاي پيچيده‌ي حسابداري است که هم مستلزم زمان و هزينه است و هم بايستي تنظيمات زيادي را در آن‌ها اعمال کرد تا يک فاکتور را به عنوان خروجي در اختيار ما قرار دهند. البته بگذريم از اين مورد که ظاهر اکثر فاکتور‌هاي خروجي اين نرم‌افزارها بسيار ابتدايي و نازيباست. مورد ديگر که مي‌توان از آن استفاده کرد چاپ دسته فاکتوري زيبا با رنگ‌ها متنوع است. که اين مورد اگر چه به دليل استفاده از رنگ‌هاي مختلف مي‌تواند جذاب باشد ولي به دليل نوشتن دستي محتويات آن به اندازه فاکتور‌هاي کامپيوتري رسميت و زيبايي ندارند همچنين هزينه‌ي بالاي چاپ دسته فاکتور نيز مزيد بر علت است.

 

 

 

آيا مي‌توانيد فروشتان را در روزهاي مختلف بررسي کرده و علت فروش کم در روزهاي خاص و يا فروش زياد در روزهاي ديگر ر ا بيابيد؟ بهتر نيست با بررسي فروش در روزها و زمان‌هاي مختلف، کسب و کارتان را رونق داده فروشتان را بيشتر کنيد؟

·         راه اول محاسبه يک يک فاکتورها در پايان روز و جمع زدن آن‌هاست که اين کار مستلزم صرف زمان زياد است، از سوي ديگر احتمال اشتباه نيز وجود دارد. همچنين ممکن فراموش کنيد اين کار را انجام دهيد. همينطور بررسي آمار از روي اعداد و ارقام بسيار سخت‌تر از بررسي آن از روي نمودار است.

·         راه دوم اين است که از يک موسسه حسابداري و يا يک حسابدار بخواهيد اين عمليات را براي شما انجام دهد. که اين راه نه تنها هزينه زيادي لازم دارد مشکلاتي نيز به همراه دارد که از آنها مي توان به در دسترس نبودن حسابدار براي صدور فاکتورها و زمان‌بر بودن انجام اين کارها اشاره کرد.

·         راه سوم  اين است که از دوستان و يا آشنايان بخواهيم اين کار را انجام دهند که اگر بخواهند به صورت دستي عمليات فوق را انجام دهند که همان مشکلات مورد اول گريبانگيرمان خواهد شد و در صورت انجام ماشيني عمليات نيز دوستان هميشه در دسترس نيستند و نمي‌توانند گزارشات‌ به موقع به ما ارائه دهند.

·         راه چهارم استفاده از نرم افزارهاي حسابداري براي تجزيه و تحليل آمار فروش است که اين راه نيز نه تنها هزينه بر است بلکه براي دريافت گزارشات از اين نرم افزارها بايستي زماني را صرف آموزش استفاده از اين نرم افزار کنيم و حتماً تنظيماتي را روي اين نرم‌افزارها انجام دهيم که شايد براي ما کارآيي لازم را ندارند،  پس اين مورد نيز منتفي است.

 

براي شما نيز پيش آمده که مشتري پس از چند روز مراجعه کند و مدعي شود در فاکتور وي اشتباهي رخ داده است؟ يا اينکه خواستار تعويض کالايي شود که فاکتور آن مفقود شده است؟ در اين زمان هر چه جستجو مي‌کنيد فاکتور مورد نظر مشتري را نمي‌يابيد يا خريد وي را به خاطر نمي‌آوريد چاره‌اي نيست که يا ادعاي وي را باور کنيد يا يک مشتري ناراضي داشته باشيد. براي حل اين مشکل چه بايد کرد؟

·         راه اول استفاده از همان روش و شيوه‌ي قديمي دسته بندي سخت و ملال آور فاکتورهاست که هم به زمان زيادي نياز دارد هم احتمال اشتباه در آن فراوان است و هم فضاي زيادي را  اشغال مي‌کند و دقيقاً نمي‌دانيد چه زماني ديگر به آن‌ها نياز نداريد.

·         راه دوم سپردن اين کارها به حسابدار است که هم هزينه زيادي براي شما در بر دارد و هم درست در زماني که مشتري براي اصلاح فاکتور مراجعه مي‌کند دسترسي به حسابدار سخت و در اکثر مواقع غير ممکن است.

·         راه سوم اين است که از دوستان و يا آشنايان خود بخواهيد اين کار را براي شما انجام دهند که اين شيوه درست است از لحاظ هزينه به صرفه باشد ولي باز‌هم مشکل دسترسي براي دوستان و آشنايان نيز وجود دارد.

·         روش چهارم استفاده از برنامه‌هاي حسابداري است که همانطور که قبلا اشاره شد اين نرم‌افزارها پيچيدگي‌هاي خاص خود را دارند که استفاده از آن‌ها فقط براي فاکتور کار عاقلانه و درستي نيست.

 

تا به حال پيش آمده در فاصله يک روز مانده به پايان مهلت تکميل اظهار نامه ماليات بر ارزش افزوده ناگهان به خاطر بياوريد که اين اظهار‌نامه را پر نکرده‌ايد؟  در اين مواقع چه کار مي کنيد؟  اظهارنامه را تکميل نمي‌کنيد تا مشمول جريمه شويد يا يکي از راههاي زير را امتحان مي‌کنيد؟

·         راه اول اين است که به صورت تصادفي و بدون حساب و کتابي خاص مبلغي را به عنوان مبلغ ماليات مشخص کرده و همان را در اظهارنامه قيد کنيد که اين راه به دليل مشکلات بعدي که ممکن است پيش آورد به هيچ عنوان توصيه نمي‌شود. يا اينکه فاکتورها را پيدا کنيد يک‌يک آنها را جمع بزنيد و در اظهار نامه قيد کنيد که البته اگر کسب و کار شما کمي گسترده باشد اين پروسه بيش از يک روز به طول خواهد انجاميد و مشمول جريمه خواهيد شد.

·         راه دوم اين‌که به کافي‌نت‌ها و يا مراکز حسابداري مراجعه کرده و از آن‌ها بخواهيد اين کار را براي شما انجام دهند که در اين مورد نيز هم مستلزم صرف هزينه زياد است و هم به دليل نا‌آشنايي اين مراکز با کسب و کار شما ممکن است ايجاد مشکل کنند.

·         راه سومي که مي توانيد از آن استفاده کنيد درخواست از دوستان و يا آشنايان است که اين راه نيز زياد عملي نيست چرا که مشکلات زيادي را به همراه دارد که بزرگترين مورد آن در دسترس نبودن آن دوست و يا آشناي خاص در زمان مورد نظر شماست.

·         راه چهارم خريد يک نرم افزار حسابداري با قيمت بالا و صرف وقت و هزينه براي يادگيري و تنظيمات نرم افزار است که اين راه نيز با توجه به هزينه و زمان زيادي که لازم دارد مناسب به نظر نمي‌رسد.
تمايز قطره نسبت به همه‌ي راه حل ها:

·         هزينه‌ي اندک امروز و کمي صبر و تحمل مشتريان بيشتر و سود بيشتر را براي شما به ارمغان خواهد آورد زماني که شما فاکتوري زيبا و کامپيوتري به مشتريتان ارائه مي‌دهيد از نگاه مشتري حتماً ارزش بيشتري براي وي قائل هستيد پس زماني‌که مشتري بخواهد بين شما و رقيبتان يکي را انتخاب کند قطعاً او نيز براي شما ارزش بيشتري قائل خواهد شد.

·         با قطره شما مي‌توانيد در فاکتور‌ها کالاها يا برنامه‌ها و فروش‌هاي ويژه کسب و کارتان را معرفي کنيد به همين آساني يک رسانه موثر رايگان و اختصاصي در اختيار داريد که هم براي شما تبليغ مي‌کند هم وجهه‌ي کارتان را حفظ مي‌کند و هم فروشتان را افزايش مي‌دهد و اين يعني سود و سود و سود و سود

·         زماني که شما براي مشتريانتان فاکتور صادر مي‌کنيد به اطلاعات آن‌ها دسترسي خواهيد داشت و هر زمان که نياز به اطلاع رساني به مشتريانتان يا تبليغ کالا يا برنامه‌اي خاص داريد مي‌توانيد با استفاده از رسانه‌هاي ارزان قيمتي چون پيام‌کوتاه يا تلفن مشتريان را از برنامه‌تان آگاه سازيد و اين هم معنايي جز سود بيشتر ندارد.

·         در قطره شما نيازي به تعريف کالاها و يا انبار نداريد نيازي نيست خود کالايي و يا حتي موجودي براي آن تعريف کنيد بدون هيچ پيش‌نيازي مي‌توانيد به آساني فاکتور صادر کنيد و لذت ببريد. راحتِ راحتِ راحت.

·         قطره هميشه در دسترس شماست، کافيست قطره را روي کامپيوترتان نصب کنيد. هر زماني که اراده کنيد قطره در خدمت شماست و مي‌توانيد فاکتور صادر کنيد،‌گزارش بگيريد، آمار فروش را بررسي کنيد.

·         کافيست بخواهيد به فاکتوري دسترسي پيدا کنيد و يا حسابي را چک کنيد چند ثانيه به قطره فرصت بدهيد فاکتور را براي شما پيدا خواهد کرد فقط در چند ثانيه.

·         هر زمان که بخواهيد مي‌توانيد ميزان فروشتان را بررسي کنيد، به آساني هرچه تمامتر فقط و فقط با 3 کليک زمان دستيابي به نمودارهاي ميزان فروش بستگي به سرعت شما در کليک کردن دارد و حداکثر 5 ثانيه زمان مي‌برد. آمار فروش ساعتي، روزانه، ماهانه، در هر بازه زماني که مي‌خواهيد به صورت نمودار فقط و فقط با يک نگاه به مواردي پي خواهيد برد که مي‌تواند راهنماي شما در پيشبرد کسب و کارتان باشد. اينکه شما بخواهيد اين راهنما را داشته باشيد يا خير انتخاب خودتان است.

·         با قطره فقط کافي است زمان آغاز و پايان دوره اظهارنامه ماليات را مشخص کنيد تا رقم دقيق ماليات‌هاي دريافتي از مشتريان را در اختيار داشته باشيد. نه تنها مي‌توانيد با خيال آسوده اظهارنامه را پر کنيد بلکه با سند و مدرک و ريز اسناد موجود مي‌توانيد به آساني هر مامور مالياتي را قانع کنيد.

 

مزاياي قطره

·         شما براي قطره مبلغ کمتري نسبت به نرم افزارهاي حسابداري موجود در بازار پرداخت مي‌کنيد.

·         زمان کمتري براي يادگيري استفاده از قطره صرف مي‌کنيد،‌ همينطور متوسط زماني که براي صدور فاکتور در قطره صرف مي‌کنيد نزديک به نصف زماني‌ است که در نرم‌افزارهاي حسابداري صرف مي‌شود.

·         قطره هميشه و در هر زماني آماده خدمت به شماست، هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهيد مي‌توانيد از قطره استفاده کنيد.

·         استفاده از قطره احتياجي به تخصص ندارد و کاربري آن به اندازه‌اي ساده است که در هر سن و سالي مي‌توان از آن استفاده کرد.

·         زيبايي فرم‌ها و صفحات قطره همينطور فاکتور، گزارشات و نمودارهاي قطره به گواه اکثر مشتريان در نرم افزارهاي ديگر يافت نمي‌شود.

·         صدور فاکتور با قطره به حدي آسان و سريع است که مي‌توانيد اين کار را به عنوان تفريح انجام دهيد.

 

چرا استفاده از نرم افزار قطره و کاربرد‌هاي ارائه شده عملي است؟

اولين نسخه از ويرايش اول قطره در تاريخ 25/1/88 فعال شد و تا کنون 1785 نسخه از آن بر روي سيستم هاي مختلف نصب شده و در حال استفاده است.

به نسخه جديد علاوه بر امکانات نسخه‌ي قبلي امکان ثبت تبليغات روي فاکتور، شرح هاي چند سطري، گزارشات و نمودارهاي فروش، ليست کالاها، ليست مشتريان، خروجي فاکتور به صورت فايل تصويري و PDF و پيش نمايش فاکتور قبل از چاپ اضافه شده است که قطعاً اثر بخشي و کارآيي آن را افزايش خواهد داد.

 

چگونه استفاده از قطره فروش را تا 23 درصد افزايش مي‌دهد؟

براي خريد کالايي خاص به  قيمتي مشخص و ثابت که در همه فروشگاه‌ها با قيمتي مشخص و کيفيتي ثابت عرضه مي‌شود به فروشگاهي مراجعه مي‌کنيد. کالا را خريداري کرده و از فروشگاه خارج مي‌شويد روز بعد به علت تغيير مسير اتفاقي براي خريد آن کالا به فروشگاهي ديگر مراجعه مي‌کنيد هنگام خروج فروشنده فاکتور کالاي خريداري شده را در اختيار شما قرار مي‌دهد فاکتوري زيبا با مشخصات فروشگاه، مشخصات محصول، قيمت و ... که توجه شما را جلب مي‌کند روز بعد به طور ناخودآگاه به سمت فروشگاه دوم خواهيد رفت چرا که براي شما و خريد شما ارزش قائل شد.

 تا اينجا صاحب کسب و کار دوم يک تمايز نسبت به رقيبانش ايجاد کرده که باعث فروش بيشتر او خواهد شد.

 حال تصور کنيد در ساعات پاياني شب ناگهان به ياد آن خريد خوشايند افتاده و مي‌خواهيد يک‌بار ديگر فاکتور را چک کنيد به سراغ جيب لباستان رفته فاکتور را از جيب خارج کرده و يک بار ديگر محتويات آن را بررسي مي‌کنيد قسمت تبليغات پايين فاکتور توجهتان را جلب مي‌کند فروش ويژه محصولات مورد علاقه شما با 5% تخفيف از 3 روز ديگر آيا مي‌توانيد اين پيشنهاد را رد کنيد؟

اين هم تمايز دوم اين فروشنده خوش فکر و بازهم فروش بيشتر.

تصور کنيد چند روز از اين ماجرا گذشته در حال انجام کارهاي روزانه خود هستيد که پيامکي که به گوشي شما مي‌رسد نظرتان را جلب مي‌کند به سراغ گوشي رفته و پيام را بررسي مي‌کنيد. پيام از سوي همان فروشگاه جذاب است که بازهم پيشنهادي جديد و غير قابل رد کردن دارد!

اين هم تمايز سوم فروشگاهي متمايز و قدرتمند.

همه‌ي اين تمايز ها فقط و فقط با يک نرم افزار کوچک و ساده به نام قطره ايجاد شده پس همين امروز شما هم به دنبال ايجاد تمايز باشيد.

جملات برخي کاربران در مورد نسخه‌ي قبلي نرم افزار قطره:

محمد شهباز: نرم‌افزاري ارزان اما کارآمد پرقدرت و امن [secure power comfortable]

پيمان حيدري از قم: نرم افزارقطره،زيبا،آسان وکارآمدترين تجربه براي آنان که به کارشان اهميت ميدهند

رضا قرشي: قطره ابزاريست ساده کارآمد و خوش ساخت که عصاي دست تجار کسبه و فروشندگانه...

مسعود شاهي از تهران: نرم افزاري شکيل و کارآمد و راحت

صابر محمدي: قطره برنامه اي صريح و روان در صدور فاکتور باکارايي بالا

عکاشه خوش منش: سبک-راحت-مدرن-ساده ولي با امکاناتي فراوان.

حميد محمدزاده: قطره نرم افزاري بي نظير

ايرج اصيلي از اردبيل: چندين سال است حساب فروشگاه رابااين نرم افزار انجام ميدهم واقعا راضي راضي  بقدري از اين ورژن راضي هستم که حدي ندارد

غلامرضافشارکي : بسيار عالي و بدون رقيب،بيست بيست ما راضي راضي .

محمدرضا صادقيان : با قطره ، درياي حساب هايتان را مديريت کنيد .

سروش اسدي: نرم افزاري ساده ولي بسيار بسيار پرکاربرد و مفيد که کار را براي فروشندگان آسان مي‌کند.

ماردين پگوي: قطره روان دقيق صاف و آسانترين است

رضا صافي زاده از کرمان: نرم افزار قطره به معناي واقعي اسمش قطره اي ازدرياي ديتابيس هست که درعين سادگي امکانات وسيع و فراواني دارد من که راضيم

ميثم فنودي: با قطره به آرامشِ داشتن فاکتور‌هايتان به اعتماد برسيد

کاويان حجتي: هم سادس هم جمع و جوره هم بدرد بخور

حسن محيسني از بندر گناوه: قطره قطره ي حسابام توي دستامه با نرم افزار قطره

محمدجوادي ازاذربايجاشرقي: قطره تنهاترين نرم افزاري است که نيازم رابرطرف کرد.

?علي اسماعيلي? شهرستان مياندواب: سرعت ، دقت، تسهيل در صدور فاکتور، ساده، طراحي زيبا،راحتي کار با نرم افزار، بايگاني مطمن، تنظيمات ساده و اختياري، صرفه جويي در زمان، نصب اسان نرم افزار

علي يزدانپناه فدايي: با يک "قطره"سيراب شديم

سعيد احمدي: قطره انقلاب نرم افزاري

ارين افشار: راحتي ، سرعت ، دقت در کسب و کار

 

 

کافي است دستمزد دو يا سه روز يک حسابدار نيمه وقت را به خريد قطره اختصاص دهيد تا سال‌ها کارهايتان را به خوبي و  با دقت هر چه تمام‌تر انجام دهد.

هزينه‌ي چاپ هزار برگ فاکتور تک رنگ حدود سه برابر قيمت نرم افزار است با قطره ميليون ها فاکتور چاپ کنيد و لذت ببريد.

فقط کافي است 2 نفر از مشتريان از تبليغات روي فاکتور از شما خريد جديد انجام دهند شما قطره را رايگان در اختيار گرفته‌ايد.

 

 

ايده‌ي استفاده از فاکتور به عنوان رسانه تبليغاتي موثر و رايگان سالهاست در کشورهاي پيشرفته مورد استفاده قرار گرفته و بازده خيره‌کننده‌اي دارد.

با استفاده از قطره ديگر مجبور نيستيد ساعت‌ها زماني که بايد در کنار خانواده بوده و به استراحت بپردازيد صرف بررسي حساب‌ها کنيد.


<%= strkeyword%>
این محصول را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید
googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook

نظرات بازدیدکنندگان
ميانگين امتيازي که بازدیدکنندگان به این محصول داده اند: 6 از 6
از: سروش اسدي
پیام: با سلام. امکان داره نسخه دمو از اين ورژن نرم افزار رو هم بزاريد تا ما يه نگاهي به آن بندازيم؟
از: مدیر سایت
پیام: جناب آقای اسدی به زودی نسخه ی دمو و یا ویدئویی از کارکرد نرم افزار به همین صفحه اضافه خواهد شد
از: امير سهرابي
پیام: من از نسخه قبلي قطره چند ساله که ازش استفاده ميکنم ازش هم راضي هستم نسخه جديدشم سفارش دادم اگه ايجور که ميگه باشه خيلي خوب مي شه
از: مدیر سایت
پیام: جناب آقای سهرابی با تشکر از اعتمادتون امیدواریم بتونیم همچنان مشتریان خوبی مثل شما داشته باشیم
از: حامد آزرمي
پیام: با قطره، قطره قطره براي تجارت دريا بسازيد
از: مدیر سایت
پیام: جناب آقای آزرمی واقعاً از لطفتون سپاسگزاریم.
از: عليرضا قرباني
پیام: با سلام فکر مي کنم قيمت اين نسخه از نرم افزار خيلي بالاست درسته که نرم افزار خوبيه و با اين امکانات خيلي بهتر هم ميشه ولي خواهش مي کنم در قيمت نرم افزار تجديد نظر کنيد.
از: مدیر سایت
پیام: جناب آقای قربانی با تشکر از پیامتون قیمت نرم افزار طبق هزینه های روز تعیین شده است ولی با این وجود می توانید در فروشهای ویژه نرم افزار را با قیمت ارزان تر تهیه کنید.. همینطور میتونید از امکان خرید از طریق تحویل آنلاین استفاده کنید تا هزینه کمتری پرداخت کنید.
از: نوروزي
پیام: با سلام و خسته نباشيد در صورت امکان دموي ver2براي دانلود قرار دهيد تا بيشتر و بهتر اشنا شويم
از: مدیر سایت
پیام: جناب نوروزی با سلام فیلم معرفی نرم افزار مدیریت فاکتور قطره نسخه 2 در سایت قرار داده شد.
از: علي سليمان اوغلي
پیام: با سلام ضمن خسته نباشيد پيشنهاد ميکنم قسمتي هم به نرم افزار اضافه نماييد تا پرداختي هاي مشتري نيز در آنجا وارد شود مانند:بيعانه و وجه هاي پرداختي
از: مدیر سایت
پیام: جناب آقای سلیمان اوغلی ضمن تشکر بابت راهنمایی حضرتعالی امکاناتی از این قبیل در نرم افزار حسابداری قطره که در دست تولید است لحاظ شده و به محض آماده شدن نرم افزار از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع دوستان خواهد رسید

خـطـا لطفا ابتدا خطاهای موجود در این قسمت را رفع نمایید.

خـطـا لطفا خطاهای موجود در فرم را رفع نمایید.

تایید ثبت رکورد با موفقیت ثبت شد.

ارسال نظر

لطفا نام خود را وارد نمایید وارد کردن نام الزامی است (حروف فارسی - حداقل 5 حرف)

لطفا شماره تلفن همراه را وارد فرمایید. فرمت تلفن همراه مانند - 09196634602

لطفا پست الکترونیکی خود را وارد فرمایید. فرمت پست الکترونیکی

لطفا متن نظر را وارد فرمایید. وارد کردن متن نظر الزامی است.

لطفا به محصول امتیاز دهید.
لطفا عبارت را در کادر مربوطه وارد نمایید


نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
شماره تلفن و پست الکترونیکی شما نمایش داده نخواهد شد.


تلفن : 02537740970 - 02537849176
تلفن همراه : 09196634602
ساعات تماس : شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 الی 16
پست الکترونیک : Info@Qatreha.ir
پشتیبانی : Support@Qatreha.ir
واحد فروش : Commercial@Qatreha.ir
پیام ارسال شد
خـطـا

خـطـا لطفا خطاهای موجود در فرم را رفع نمایید.

تایید ثبت رکورد با موفقیت ثبت شد.

فرم تماس
وارد کردن نام الزامی است (فقط حروف فارسی - حداقل 5 حرف)
(فرمت تلفن همراه - مانند 09196634602)
وارد کردن ایمیل الزامی است فرمت ایمیل را رعایت فرمایید
وارد کردن توضیحات الزامی است (حروف فارسی - حداقل 10 حرف)
بالا